Lego Art czyli coś dla pasjonatów popkultury

LEGO Art czym jest? 

Lego Art to specjalne klocki z których możemy zbudować zaskakujące rzeczy, takie jak na przykład: mozaiki z znanymi bohaterami z popkultury, obrazy potem możemy powiesić na ścianie aby cieszyć się ich widokiem na co dzień.

LEGO pamięta o dorosłych fanach klocków?

Niewątpliwie Lego Art może dać dużo frajdy młodszym jak i starszym fanom klocków albowiem dla dorosłych pasjonatów klocków, firm lego przygotowała ciekawe projekty zachowując wciąż charakter samych klocków. Przykładem tego jest wypuszczenie w 2022 roku ,,Lego Art Elvis Presley Król” zestawu stworzonego wręcz z myślą o fanach Elvisa Presleya. Zestaw ten pozwoli nam zbudować jeden z trzech portretów tego znanego na cały świat artysty. Z innych ciekawych zestawów możemy zbudować portret Dartha Vadera, czy portrety członków kultowego zespołu The Beatles. Lego się rozwija i zaskakuje nas swoimi projektami z roku na rok. Klocki, które nie dawno pojawiły się na rynku to nie tylko zabawa dla dzieci ale przede wszystkim nie lada gratka dla fanów popkultury i ukłon firmy lego w stronę słynnych artystów, aktorów, twórców. 

LEGO Art jako ozdoba na ścianie?

Złożone zestawy Lego Art mogą nam posłużyć jako ładną i unikatowa wręcz dekoracja wnętrze. Wynika to z faktu że złożony projekt wygląda rzeczywiście ładnie i przykuwa wzrok. Na pewno nasi goście jak by dostrzegli portret na ścianie Elvisa Presleya czy Dartha Vadera z klocków lego co dodaje swojego niepowtarzalnego uroku, byli by pod wrażeniem. 

Cena LEGO Art?

Ceny zestawów są różne i mogą się zaczynać od 400zł a kończyć nawet na ponad 1000 zł. Oczywiście zestawy można też złapać taniej na okazyjnych promocjach już w okolicach 300 zł ale sama cena jest mocna zależna od danego zestawu. 
Nowości LEGO Art na 2022 rok? 
Obecnie firma lego ukazała nam kilka następujących projektów:
– Lego ,,The Rolling Stones”
– Lego ,, Elvis Presley”
– Lego ,, Batman Jima Lee” zostało wypuszczone jako kolekcja 
– Lego ,,Gwiaździsta noc Vincenta van Gogha” 

Czy warto inwestować w LEGO Art?

Samo składnie zestawu i podziwianie finalnego efektu może dać nam sporo frajdy, szczególnie jak to robimy z przyjaciółmi, czy najbliższymi, ale Lego Art ma swoją cenne, co prawda projekty są cudowne ale to jest już indywidualna decyzja nas samych o zakupie takiego zestawu.