Uwolnij kreatywność z LEGO Art.

Coś dla tych, którzy zawsze chcieli malować, ale zabrakło im cierpliwości do ćwiczenia ręki. Coś dla tych, którzy malują, ale chcieliby spróbować czegoś innego. Coś dla miłośników klocków, w których drzemie dusza artysty. Coś dla wszystkich bez wyjątku. 

Niemal nieograniczone możliwości

Myślałeś kiedyś o tym, że będziesz malować klockami? Plastikowe płótno i małe, okrągłe elementy, dzięki którym stworzysz prawdziwe arcydzieło. LEGO Art daje Ci tę możliwość, więc Ty daj się ponieść. 

Do wyboru masz zestawy o różnym stopniu trudności, do których dołączone są instrukcje i przykłady, co można wyczarować z danej grupy klocków. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każdy dał się ponieść wyobraźni i tworzył własne kompozycje. Możliwości są ogromne. Firma LEGO idzie nawet o krok dalej – do każdego zestawu wybrana jest ścieżka dźwiękowa dostępna po zeskanowaniu kodu QR. Pozwoli ona wczuć się tematykę zestawu.

Małe obrazki czy mapa ze wszystkich elementów?

Poszczególne systemy składają się z mniejszych płytek, z których można zrobić niewielkie obrazki, lub które możemy ze sobą połączyć i stworzyć coś większego.

Najmniejszy zestaw Super Lego art ma niecałe 2 tysiące elementów. Średnie zestawy mają od około 3 tysięcy do ponad 4 tysięcy elementów i zazwyczaj są związane z bajkami, filmami czy muzyką. Jeden zestaw jest neutralny i pozwala na zupełnie swobodną zabawę wraz z przyjaciółmi i rodziną. 

Największym i najbardziej interesującym zestawem jest mapa. Zawiera ponad 11 tysięcy elementów, ma ponad metr długości i daje olbrzymie możliwości jej stworzenia. “Malowanie” kontynentów, oznaczanie krajów lub ważnych miejsc, kolorowanie mórz, oceanów, prądów morskich, wersje barwne lub czarno-białe – to wszystko zależy od naszej wyobraźni i kreatywności.

Od lat wiadomo, że LEGO to nie tylko klocki dla dzieci. Tym razem jednak mamy do czynienia z produktem, do którego dorośli mogą się przyznawać zupełnie oficjalnie. Może się podobać i może być na liście z prezentami, które chcieliby dostać. Nie udało się zostać malarzem? Wszystko przed Tobą, ale póki co – wypróbuj LEGO Art i maluj klockami.